Digital smile design Warszawa

Metoda ta łączy najnowszą technologię i komunikację z pacjentem. Dzięki DSD lekarz jest w stanie pokazać pacjentowi jego nowy uśmiech przed rozpoczęciem leczenia. Odpowiednia komunikacja lekarza z pacjentem pozwala poznać jego wyobrażenia o pięknym uśmiechu oraz oczekiwania dotyczące leczenia i efektu końcowego. Pacjent w cały proces tworzenia projektu jest zaangażowany od samego początku dzięki temu współtworzy metamorfozę swojego uśmiechu. Indywidualnie zaprojektowany uśmiech powstaje w oparciu o badania pacjenta, przeprowadzony z nim wywiad i wykonanie sesji fotograficznej. W ten sposób powstaje wizualny plan leczenia, który można w trakcie tworzenia skonsultować z pacjentem. W rezultacie pacjent może zobaczyć swój nowy uśmiech przed podjęciem decyzji o leczeniu.

Prosta droga do idealnego uśmiechu

DSD to technologia dla każdego, która pokazuje efekt końcowy leczenia przed jego rozpoczęciem. Każdy projekt jest tworzony indywidualnie w oparciu o rozmowę, osobowość i cechy fizyczne pacjenta, ale również w oparciu o zaangażowanie i zaufanie zarówno pacjenta jak i lekarza. To komputerowa metamorfoza, która może stać się rzeczywistością.

Jeżeli chcieliby Państwo bliżej zapoznać się z możliwościami leczenia metodą digital smile design Warszawa to miasto oferujące dostęp do lekarzy specjalizujących się w tej formie terapii. W naszym gabinecie chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz przedstawimy, jak wyglądają poszczególne etapy postępowania diagnostyczno-leczniczego i jakich efektów można się spodziewać. Pacjent powinien czynnie uczestniczyć w całym procesie leczenia, dlatego bardzo ważne jest, aby został dokładnie poinformowany, na czym ono polega.

DSD – Digital Smile Design czyli, komputerowe indywidualne projektowanie uśmiechu

Technologia digital smile design przyczynia się nie tylko do estetycznej korekcji uzębienia, ale może znacząco wpłynąć na kształt i rysy twarzy pacjenta. Prawidłowy zgryz i stworzenie idealnej linii uśmiechu poprawia ogólny wygląd i symetrię twarzy oraz czyni ją pogodniejszą. Ponieważ są to znaczące zmiany wizerunku, tak dużą wagę przykłada się do dokumentacji fotograficznej i obróbki zdjęć, dzięki czemu osoba decydująca się na leczenie otrzymuje wiarygodny obraz przyszłych efektów terapii. Współpraca pomiędzy pacjentem a lekarzem rzadko kiedy jest tak zaawansowana jak podczas cyfrowego projektowania uśmiechu, co procentuje późniejszym zadowoleniem i satysfakcją osób, które mogą poszczycić się estetycznym uzębieniem.

Wśród sprawdzonych i godnych rekomendacji ośrodków oferujących terapię digital smile design Warszawa, na terenie której znajduje się nasz gabinet stomatologiczny, jest miejscem, gdzie z pewnością uzyskają Państwo możliwość poddania się leczeniu na najwyższym poziomie. Potwierdzają to nagrody otrzymane m.in. za zaufanie, jakim pacjenci obdarzają nasz personel, a jest to podstawa udanej terapii DSD. Tę metodę stosuje się na świecie zaledwie od kilkunastu lat, dlatego tylko lekarze systematycznie uczestniczący w specjalistycznych szkoleniach oraz śledzący nowoczesne rozwiązania z zakresu stomatologii gwarantują fachową wiedzę i niezbędne doświadczenie. W naszym gabinecie oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu idealnego uśmiechu, uwzględniając przy tym indywidualne odczucia i oczekiwania każdego pacjenta.