Kategorie

  • Brak kategorii

Gabinet stomatologiczny Warszawa


Każdy z naszych gabinetów stomatologicznych jest wyposażony w nowoczesny sprzęt oraz wysokiej klasy narzędzia i materiały dentystyczne. Dbamy również o to, by stworzyć pacjentom przyjazne, komfortowe otoczenie pomagające opanować stres przed wizytą. Ponadto nasza klinika wyróżnia się bardzo dobrą lokalizacją – można do nas dojechać komunikacją miejską (tramwajem, autobusem lub metrem), obok budynku znajduje się także parking dla zmotoryzowanych.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub złożenia nam osobistej wizyty w gabinecie na Żoliborzu. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania związane z cennikiem, orientacyjnym czasem leczenia czy szczegółami dotyczącymi przebiegu wizyty. Staramy się, by terminy konsultacji bądź zabiegów nie były odległe i w pełni odpowiadały wszystkim pacjentom – dyspozycyjnym zarówno w godzinach popołudniowych, jak i porannych.

Stomatologia Bartosz Mulawa – profesjonalny gabinet stomatologiczny Warszawa

Współpracujący z nami stomatolodzy mają dostęp do zaawansowanych urządzeń i najlepszej jakości materiałów dentystycznych, dzięki czemu przeprowadzane zabiegi są bezbolesne, szybkie i skuteczne.

Dentyści korzystają m.in. z takich metod jak:
Leczenie kanałowe pod lupą i mikroskopem – do zabiegów z zakresu endodoncji używamy urządzeń pozwalających uzyskać duże powiększenie. Dodatkowo stosujemy laser diodowy umożliwiający bardzo dokładne opracowanie kanałów.
– Komputerowe projektowanie nowego uśmiechu – DSD (Digital Smile Desing) to nowatorska metoda bazująca na zaawansowanej technologii. Pacjent omawia z lekarzem swoje oczekiwania, które następnie są przenoszone na indywidualny projekt uwzględniający również sesję fotograficzną. Dzięki zdjęciom pacjent może zdecydować jeszcze przed przystąpieniem do zabiegu, czy nowy uśmiech będzie dla niego satysfakcjonujący, czy też chciałby wprowadzić w projekcie dodatkowe zmiany.
– Leczenie zębów w koferdamie – za pomocą koferdamu można założyć szczelniejsze wypełnienie. Koferdam to niewielki arkusz cienkiej gumy, który służy do izolowania leczonego zęba od czynników negatywnie wpływających na trwałość plomby (np. ślina, wilgoć, bakterie).

Chętnie zajmujemy się także najmłodszymi pacjentami. W kwestii usług dla dzieci świadczonych przez gabinet stomatologiczny Warszawa to miasto, w którym można szybko znaleźć wiele różnych ofert. Zapewniamy jednak, że współpraca z nami to trafiony wybór. Nasi lekarze mają bardzo dobry kontakt z dziećmi – rozumieją ich wszystkie obawy i starają się jak najbardziej ułatwić przejście przez kolejne etapy leczenia. W opiece stomatologicznej dzieci dużą rolę odgrywa znieczulenie. Wizyty muszą przebiegać w sposób maksymalnie komfortowy dla małego pacjenta, by nie utrwalić w nim negatywnych skojarzeń związanych z pobytem u dentysty. Złe wspomnienia związane z leczeniem zębów w dzieciństwie często rzutują na dorosłe życie i mogą wpłynąć na rozwój dentofobii, dlatego tak ważne jest zadbanie o przyjazną atmosferę i zapewnienie bezbolesnego leczenia. Rodzice, którym zależy, by znaleźć odpowiedni dla swojego dziecka gabinet stomatologiczny Warszawa stanowi miasto wielu możliwości, jednak gwarantujemy, że z naszej kliniki również najmłodsi pacjenci wychodzą zadowoleni.