Chirurg stomatolog Warszawa

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem zębów, jamy ustnej i tkanek przyległych. Zabiegi są najczęściej przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym, może się jednak zdarzyć, że konieczne będzie zastosowanie znieczulenia ogólnego. Przed każdym leczeniem operacyjnym, chirurg stomatolog informuje pacjenta o dokładnym przebiegu zabiegu, a także dba o właściwe przygotowanie zarówno osoby leczonej, jak i obszaru operacyjnego.

W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy usługi chirurgiczne, takie jak:
– usunięcie zęba (w tym zębów mlecznych), chirurgiczne usunięcie zęba,
– hemisekcja: oddzielenie i usunięcie jednego (lub więcej) z korzeni, w przypadku zębów wielokorzeniowych wraz z częścią korony zęba,
– resekcja wierzchołka korzenia: odcięcie zmienionego wierzchołka korzenia zęba jednokanałowego,
– radektomia: usunięcie jednego kanału zęba wielokorzeniowego objętego chorobą, bez naruszenia korony zęba,
– sterowana regeneracja kości (GBR): utworzenie specjalnej podpory dla regenerującej się tkanki kostnej za pomocą odpowiednich preparatów kościotwórczych lub kości własnej pacjenta,
– podniesienie dna zatoki szczękowej: wykonywane w przypadku konieczności wprowadzenia wypełniających biomateriałów lub tkanki kostnej pacjenta do przestrzeni zatoki,
– CGF (Concentrated Growth Factors): zastosowanie Skoncentrowanych Czynników Wzrostu, które regulują gojenie się ran i zwiększają możliwości regeneracji oraz eliminują znacznie ryzyko powikłań.

Chirurg stomatolog w Warszawie – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

– W naszym gabinecie pracują wyłącznie doświadczeni lekarze z wieloletnią praktyką, dla których najważniejsze jest dobro pacjentów.
– Nasi stomatolodzy wiedzą, że każdy przypadek jest inny, wymaga dokładnej diagnostyki i właściwego potraktowania. Pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście, poradę i profesjonalne leczenie. Wybierając sprawdzone miejsce na leczenie chirurg stomatolog Warszawa będzie odpowiednim punktem, gdzie warto się udać.
– Jesteśmy świadomi tego, że wielu z Państwa wizyta u chirurga stomatologa może kojarzyć się z bólem i strachem. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby podczas pobytu w naszym gabinecie każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie.
– Dokładnie tłumaczymy pacjentom przebieg każdego zabiegu oraz przybliżamy jego rezultaty i możliwe następstwa. Jeśli po operacji cokolwiek Państwa zaniepokoi, zawsze znajdziemy czas, by udzielić potrzebnego wsparcia.
– Nasi stomatolodzy wykonują skomplikowane zabiegi operacyjne. Podczas leczenia trudnych przypadków przez specjalistę takiego jak chirurg stomatolog Warszawa okaże się idealnym miejscem, by zaplanować satysfakcjonującą wizytę.
– Doradzamy, jak dbać o higienę jamy ustnej na co dzień, aby leczenie zębów było ostatecznością, a pacjent mógł cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.
– Gwarantujemy najwyższy standard wykonywanych zabiegów, użycie profesjonalnych urządzeń i materiałów, jak również zastosowanie nowoczesnych technologii z dziedziny chirurgii stomatologicznej.

Jeśli potrzebny jest Państwu rzetelny i kompetentny chirurg stomatolog Warszawa jest miastem, gdzie można uzyskać profesjonalną pomoc. Zapraszamy!